Newsletter

Ogłoszenia
Wizyty
Dziś: 74Wszystkie: 127329

Rostrzygnięcie konkursu

Projekty » Zrealizowane projekty » Przyjaciele Zwierząt » Rostrzygnięcie konkursu

W dniu 26 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach projektu „Przyjaciele zwierząt”.

Nagrody zostały wręczone laureatom konkursów wewnątrzszkolnych oraz laureatom konkursu powiatowego.

Uroczystego wręczenia nagród dokonał Starostwa Słupski Zdzisław Kołodziejski, Pani Eugenia Bereszyńską Naczelnikiem Wydziału Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Słupsku oraz Magdalena Borowiec- Wieczorek dyrektor Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Rolnictwa Oddział Słupsk pełniąca role koordynatora projektu.

Wszyscy laureaci otrzymali wspaniałe nagrody oraz dyplomy.

 

Przypomnijmy, że przedmiotem konkursu było wykonanie plakatu wraz z hasłem przewodnim nawołującym do właściwej opieki nad zwierzętami. Prace w odpowiedzi na konkurs wpłynęły z następujących Przedszkoli i Szkół Podstawowych:

 

  1. Przedszkole w Potęgowie
  2. Szkoła Podstawowa w Skórowie
  3. Przedszkole ,,Pluszowy zakątek” w Kobylnicy
  4. Szkoła Podstawowa w Kończewie
  5. Stowarzyszenie Speranda- Niepubliczne Przedszkole w Niepoględziu
  6. Stowarzyszenie Speranda- Społeczna Szkoła Podstawowa w Niepoględziu
  7. Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Głobinie
  8. Szkoła Podstawowa we Włynkówku
  9. Przedszkole Samorządowe w Kępicach
  10. Zespół Szkół w Kępicach
  11. Niepubliczne Przedszkole w Pobłociu
  12. Zespół Szkół w Pobłociu
  13. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Smołdzinie- Przedszkole
  14. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Smołdzinie- Szkoła Podstawowa
  15. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce
  16. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
  17. Przedszkole Gminne Bajka w Jezierzycach
  18. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy

 

 

Komisja Konkursowa w składzie:

1.Podinspektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Słupsku Małgorzata Wojtan

2. Prezes SITR Oddział Słupsk Bolesław Giczewski

3. Pedagog szkolny Agata Banaszczyk

4. Koordynator projektu Magdalena Borowiec - Wieczorek

dokonała oceny złożonych prac w dwóch kategoriach.

 

W I kategorii – dzieci w wieku przedszkolnym Komisja  przyznała następujące nagrody:

 

I miejsce:       Jan Wiśniewski – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smołdzinie

II miejsce:     Róża Ginter – Przedszkole Samorządowe w Kępicach

III miejsce:    Maja Mike – Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce

Wyróżnienie: Michał Tracz – Przedszkole w Niepoględziu

 

 

W II kategorii – dzieci szkoły podstawowej Komisja  przyznała następujące nagrody:

 

I miejsce:Milena Pona – Zespół Szkolno–Przedszkolny w Smołdzinie Szkoła Podstawowa

II miejsce:      Emilia Narodzonek – Szkoła Podstawowa w Kończewie

II miejsce:      Kacper Grzybek – Zespół Szkół w Pobłociu

Wyróżnienie: Aleksander Borowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy,               

                       Szkoła Podstawowa

 

Komisja konkursowa na plakat, który będzie wykorzystany jako plakat przewodni

w przyszłorocznej edycji konkursu wybrała pracę Kacpra Grzybka ze Szkoły Podstawowej w Pobłociu.

 

Wszystkim laureatom konkursu powiatowego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!