Newsletter

Ogłoszenia
Wizyty
Dziś: 94Wszystkie: 133759

Rozstrzygnięcie konkursu "Przyjaciele zwierząt – edycja 2017"

Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu "Przyjaciele zwierząt – edycja 2017"

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 28.11.2017 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach rozstrzygnięcia konkursów plastycznych wewnątrzszkolnych i konkursu powiatowego zorganizowanych podczas trwania projektu ,,Przyjaciele zwierząt – edycja 2017”. Dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli gmin powiatu słupskiego wykonały przepiękne prace, które można obejrzeć na wystawie w budynku Starostwa Powiatowego.
W konkursach wewnątrzszkolnych wygrały prace wykonane przez następujących uczestników konkursu:
w kategorii szkoły podstawowe
1. Szkoła Podstawowa w Głobinie

  •  I miejsce - Oliwia Paszkiewicz
  • II miejsce - Marta Justyńska
  • III miejsce - Laura Mikutajcis

2. Zespół Szkół w Gogolewie

  • I miejsce - Kuba Olczak
  • II miejsce - Marta Zejler
  • III miejsce - Wanessa Pilarczyk

3. Szkoła Podstawowa w Zaleskich

  • I miejsce - Nikola Sosnówka
  • II miejsce - Lena Adamczewska
  • III miejsce - Ines Ławrynowicz

4. Szkoła Podstawowa w Barcinie

  • I miejsce - India Witka-Jeżewska
  • II miejsce - Kinga Runowska
  • III miejsce - Zuzanna Szcześniak - Szkoła Podstawowa w Barcinie

5. Szkoła Podstawowa w Pobłociu

  • I miejsce - Wiktoria Miotk
  • II miejsce - Martyna Jóskowska
  • III miejsce - Amelia Łosiak

6. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

  • I miejsce - Klaudia Rożek
  • II miejsce - Amelia Lange
  • III miejsce - Karolina Dwulist

7. Szkoła Podstawowa w Kończewie

  • I miejsce - Emilia Narodzonek
  • II miejsce - Julia Wrześniak
  • III miejsce - Oliwia Brzykcy


w kategorii przedszkola

1. Przedszkole w Głobinie

  • I miejsce - Antonina Jęcek
  • II miejsce - Filip Justyński
  • III miejsce - Hanna Kuryłowicz

2. Przedszkole w Borzęcinie

  • I miejsce - Lena Maksymiuk
  • II miejsce - Maja Mieczkowska
  • III miejsce - Michał Olczak

3. Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Zaleskich

  • I miejsce - Lena Miloch
  • II miejsce - Igor Wilgos
  • III miejsce - Dominik Nitka

4. Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Barcinie

  • I miejsce - Hania Wólczyńska
  • II miejsce - Łucja Wilma
  • III miejsce - Lena Zawieśnicka

5. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smołdzinie

  • I miejsce- Paweł
  • II miejsce - Antonina Spychalska
  • III miejsce - Julia Bielecka

6. Przedszkole w Damnicy

  • I miejsce - Bartosz Lindemann
  • II miejsce - Julia Szmidta 
  • III miejsce - Zuzanna Krysiak

7. Przedszkole przy Społecznej Szkole Podstawowej w Szczypkowicach

  • I miejsce - Daria Sajnóg
  • II miejsce - Wiktoria Siwa
  • III miejsce - Daria Podlewska

8. Przedszkole w Łupawie

  • I miejsce - Zofia Jagielska
  • II miejsce - Nadia Ukleja III miejsce - Lidia Nosko

9. Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Kończewie

  • I miejsce - Oliwia Muzyka
  • II miejsce - Lena Sitarek
  • III miejsce - Alicja Jendruszko

Z nadesłanych prac nagrodzonych w konkursach wewnątrzszkolnych zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu powiatowego w dwóch kategoriach wiekowych:
Kategoria wiekowa – szkoły podstawowe:

  • I miejsce Wiktoria Miotk - Szkoła Podstawowa w Pobłociu
  • II miejsce Zuzanna Szcześniak - Szkoła Podstawowa w Barcinie
  • III miejsce Emilia Narodzonek - Szkoła Podstawowa w Kończewie

Kategoria wiekowa – przedszkola:

  • I miejsce Lena Sitarek - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Kończewie
  • II miejsce Nadia Ukleja - Przedszkole w Łupawie
  • III miejsce Łucja Wilma - Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Barcinie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dyrekcji, opiekunom i rodzicom oraz gratulujemy wszystkim zwycięzcom.