Newsletter

Ogłoszenia
Wizyty
Dziś: 192Wszystkie: 373567

„DBAJ O CZYSTOŚĆ POWIATU – NIE PAL ŚMIECI”

Projekty » Zrealizowane projekty » „DBAJ O CZYSTOŚĆ POWIATU – NIE PAL ŚMIECI”

SITR Oddział Słupsk otrzymał z Powiatu Słupskiego środki na realizację projektu pt. „Dbaj o czystość powiatu – nie pal śmieci ” w ramach wspierania zadań w zakresie ekologii i ochrony zwierząt  oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Głównym celem przedsięwzięcia jest edukacja ekologiczna mieszkańców powiatu słupskiego dotycząca szkodliwości spalania odpadów i paliw niskiej jakości w piecach i przydomowych kotłowniach, zmierzająca do kształtowania prawidłowych nawyków i działań proekologicznych związanych z jakością powietrza.
 
Zadanie zostanie zrealizowane w okresie od 01.06.2014 r. do 31.10.2014 r. i będzie skierowane do wszystkich mieszkańców z następujących gmin powiatu słupskiego: Smołdzino, Główczyce, Słupsk, Kępice, Dębnica Kaszubska, Damnica, Kobylnica, Potęgowo i Ustka.

W ramach zadania zostaną zorganizowane spotkania edukacyjno – informacyjne z mieszkańcami wszystkich gmin powiatu słupskiego oraz kącik rozrywki ekologicznej pt. ŚMIECI – CO Z NIMI ZROBIĆ? NIE PAL!.

Terminy i miejsca organizacji poszczególnych spotkań edukacyjno – informacyjnych będą podawane na bieżąco na naszej stronie, natomiast kącik ekologiczny będzie zorganizowany podczas trwania POKOPEK 2014, które zostaną jak co roku zorganizowane w październiku br. na terenie Stacji Doświadczanej Oceny Odmian w Karżniczce.


 
WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW POWIATU
CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE
PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM STOWARZYSZENIA
TEL. (59) 842-58-49.
 
 Projekt dofinansowany przez  Powiat Słupski w  ramach realizacji zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt  oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.